KONST / Litografier / Färglitografi 12113087
nr 1211 3087
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/250. Motivet: 30x22 cm
Kondition: med dedikation
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:32:33
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
22 okt
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström